Haber

Depremin ardından takımdan ayrılan futbolcu Doğukan Emeksiz’den Yeni Malatyaspor’un sert açıklamasına yanıt

Yeni Malatyaspor Doğukan Emeksiz ve Arda Şengül’ün depremin ardından sözleşmelerini feshetmesinin ardından iki futbolcuyu hedef alan bir açıklama yaptı. Doğukan Emeksiz, Yeni MalatyasporAçıklamaya yanıt verdi.

“1 AY ÖNCE BİLDİRİM GÖNDERDİM”

Doğukan Emeksiz yaptığı açıklamada, “Ülkemizde yaşanan deprem felaketinden 1 ay önce kulübüme yasal hakkımı kullanarak yükümlülüklerini yerine getirmesi için ihtar gönderdiğimi, aksi takdirde sözleşmemi feshedeceğimi belirtmek isterim.

“PURTA ALMADAN MÜCADELE ETTİĞİMİ SÖYLEDİM”

Uyarıdan haberdar olan kulüp başkanımız bana ağza alınmayacak şekilde küfretti ve takımdan atılmakla tehdit etti. Sakinliğimi korudum ve işimi yapmaya devam ettim. Kulüp verilen 30 günlük süre içinde yükümlülüklerini yerine getirmedi. Ancak deprem felaketi nedeniyle Kulüp Başkanı Ahmet Yaman’ı arayıp sezon sonuna kadar kulübümde kalacağımı ve sezon sonuna kadar tek kuruş alamadan mücadele edeceğimi söyledim.

“SÖZLEŞMEM OTOMATİK OLARAK SONA ERDİ”

Bunun en iyi karar olacağını düşündük. Mevcut süreçte Yeni Malatyaspor Fesih hakkımın son gününde tarafıma bildirimde bulunulması nedeniyle fesih hakkımı kullandım. Yeni Malatyaspor ligde devam etseydi kesinlikle sözleşmemi feshetmez ve oradaki süreyi tamamlardım. Takım aynı anda ligden çekildiği için son 3 aylık sözleşmem kendiliğinden bitti. Bu nedenle Yeni Malatyaspor’un bu karalama kampanyasından dolayı son derece üzgün olduğumu belirtmek isterim.”

Alakalı haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu